Blue Flower

zestawy herbat

Zdrowy zestaw herbat

Początki picia herbaty i jej najstarszych rodzajów mają ponad 1700 lat. Polska plasuje się na 3 miejscu po Irlandii i wielkiej Brytanii. Napój ten ma wiele właściwości zdrowotnych dzięki naturalnym składnikom. Flawonoidy zawarte w herbacie opóźniają proces starzenia się i wyłapują wolne rodniki likwidując je. Odpowiednio dobrany zestaw herbat może świetnie wpłynąć na nasze zdrowie.

Herbaty do kawiarni, restauracji

Prowadząc własny lokal gastronomiczny warto zaopatrzyć go w najlepsze herbaty dostępne na rynku. Są one pakowane porcjami w szczelnie zamkniętych, efektownie zaprojektowanych kopertach. Przeważnie są to zestawy herbat sprzedawane w eleganckich pudełkach z logo. Dużą popularnością cieszą się znane od wielu lat herbaty earl grey, a także herbata rooibos, czyli czerwony herbaciany napar zwana często "czerwonym złotem Afryki". W chłodne jesienno- zimowe dni to herbata zimowa króluje wśród zamówień klientów. Rozgrzewające, zimowe mieszanki smakują wyjątkowo szczególnie podczas towarzyskich spotkań ze znajomymi. Dla prawdziwych koneserów bezkonkurencyjnym rarytasem jest biała herbata, która należy do najdroższych i nazywana jest "królową" lub "cesarzową wśród herbat". Herbaty świata są na wyciągnięcie ręki w każdym szanującym się lokalu gastronomicznym.

Zestawy herbat w skrzynkach

Przy zakupie większej ilości herbat otrzymać można prezent. Może nim być np. elegancka skrzyneczka z naturalnego surowca jakim jest drewno. Pozwala na efektowne zaprezentowanie oferty różnych rodzajów herbat. Możliwość segregowania saszetek w poszczególne pola skrzynki pozwala na zachowanie estetyki i ładu. Zestawy herbat sprawdzają się bardzo dobrze na bufecie szwedzkim podczas biznesowych lub towarzyskich spotkań. Takie wyeksponowania sprawia, iż szybko  można wybrać określoną herbatę.

Gdzie możemy kupić herbatę

Specjalistyczny sklep z herbatami to miejsce, w którym zarówno amatorzy, jak i koneserzy znajdą coś dla siebie. W obecnym czasie często dokonuje się to poprzez Internet. Duży asortyment herbat i profesjonalni doradcy pomogą w wyborze odpowiednich gatunków. Dodatkowo jeśli potrzebujemy i chcemy zareklamować naszą kawiarnię czy restaurację, zestaw herbat może zawierać na saszetkach logo naszej firmy. Jeśli zamawiamy większe ilości herbat, możemy liczyć na upust w pokryciu kosztów przesyłki, bądź całkowite zwolnienie. Jako stali odbiorcy otrzymać możemy również gadżety w postaci zestawu filiżanek czy dzbanków z logo producenta.